strona główna » o nas » historia

Dental Union Laboratory Agnieszka Jasek to pracownia protetyczna najnowszej generacji, która jakością usług może śmiało mierzyć się z czołowymi laboratoriami na świecie. Od 25 lat oferujemy pełną gamę rozwiązań protetycznych skierowanych do lekarzy stomatologów oraz techników dentystycznych, dodatkowo dzieląc się z nimi w trakcie szkoleń profesjonalną wiedzą i doświadczeniem zdobywanym przez lata pracy.

Nieustanne wdrażanie nowoczesnych technologii uczyniło z nas pionierów polskiego rynku protetycznego. Dzięki korzystaniu z większości systemów znanych na świcie jesteśmy liderami w dziedzinie implantologii. To właśnie my zapoczątkowaliśmy na polskim rynku wykonawstwo uzupełnień z trójtlenku glinu (Alumina) i dwutlenku cyrkonu w systemach : CAD-CAM (Procera®, Everest®) oraz In-Ceram®. Największe doświadczenie w tej dziedzinie oraz najefektywniejsze światowe systemy protetyczne dają nam możliwość wytwarzania niezwykle precyzyjnych struktur oraz radzenia sobie z każdym protetycznym problemem.

Nasz zespół składa się z ludzi ambitnych, pełnych pasji, nieustannie zdobywających nowa wiedzę. To specjaliści i profesjonaliści w swojej dziedzinie, posiadający liczne certyfikaty szkoleniowe oraz wieloletnie doświadczenie. Traktowanie przez nich każdego przypadku w sposób indywidualny daje gwarancję świadczenia usług najwyższej jakości, zarówno pod względem precyzji wykonania jak i estetyki.

Nasza pracownia wyposażona jest w zaawansowany technologicznie sprzęt renomowanych producentów Heraeus, Kavo, Bego, Degussa, Vita, Dentaurum, C.Hafner oraz systemy:

  • do wytwarzania struktur pełnoceramicznych wykonywanych na miejscu oraz współpracując z firmami o światowej renomie jak: , Procera (Nobel BioCare), Cares (Straumann)
  • do odlewnictwa : IQ odlewnia próżniowa (Heraeus), Autocast Univesal 230 odlewnia do tytanu i innych stopów próżniowa w osłonie argonu (Dentaurum)
  • do wytwarzania struktur mostów implantowych z poziomu implantów tytanowych, stalowych, złotych i cyrkonowych we wszystkich najważniejszych systemach implantowych na świecie: Procera® (Nobel BioCare) podbudowy typu PIB (Procera Implant Bridge), Astra Cresco® (Astra Tech)

Dzięki swojemu doświadczeniu i precyzji w stosowanych technologiach Dental Union Laboratory jest uznane i rekomendowane do współpracy przez takie firmy jak KaVo oraz Nobel Biocare, a dzięki ogromnej posiadanej wiedzy Pani Agnieszka Jasek wybrana została przez firmę Straumann® na prezentera i szkoleniowca swoich produktów w tematyce technika dentystyczna.

Jednak Dental Union Laboratory to nie tylko profesjonalizm, estetyka i najnowsze technologie. Wyjątkowość i nowatorskie podejście naszej firmy znajduje odzwierciedlenie również w zaprojektowanym przez Panią Agnieszkę Jasek autorskim system zarządzania przedsiębiorstwem i zasobami ludzkimi, który organizuje i systematyzuje pracę laboratorium.

W Dental Union Laboratory wykonujemy miesięcznie setki prac protetycznych, dlatego nasz profesjonalny system stanowi idealne rozwiązanie logistyczne, dając gwarancję bezpieczeństwa każdemu współpracującemu z nami lekarzowi.

 

Stomatologia, jak większość dziedzin życia, ulega modzie. W związku z tym my także podążamy za trendami, starając się najlepiej jak to tylko możliwe realizować wszystkie życzenia pacjentów. Jesteśmy po to, aby czuli się oni szczęśliwi- to właśnie satysfakcja pacjentów stanowi dla nas największą nagrodę.

 

bezpieczeństwo- jakość- współpraca” to dewiza która konsekwentnie realizujemy.