Dental Union Laboratory

EN DE

Dental Union Laboratory

Dental Union Laboratory Agnieszka Jasek jest pracownią protetyczną nowej generacji, mogącą śmiało mierzyć się z czołowymi laboratoriami na świecie. Jesteśmy na rynku już 15 lat, oferując zarówno pełną gamę prac protetycznych dla lekarzy stomatologów i techników dentystycznych, jak i organizując dla nich profesjonalne szkolenia z zakresu wiedzy protetycznej.

Jesteśmy pionierami na rynku polskim we wdrażaniu nowoczesnych technologii. Przodujemy w praktyce związanej z implantologią, swobodnie poruszając się po większości systemów istniejących na świecie. To my zapoczątkowaliśmy na rynku polskim wykonawstwo uzupełnień
z trójtlenku glinu (Alumina) i dwutlenku cyrkonu w systemach : CAD-CAM (Procera®, Everest®) oraz In-Ceram®. Daje nam to największe doświadczenie w tej dziedzinie. Ponieważ posiadamy większość najefektywniejszych i sprawdzonych w światowej protetyce systemów do wytwarzania niezwykle precyzyjnych struktur, potrafimy sobie poradzić z każdym problemem, z jakim lekarz stomatolog do nas przyjdzie. Podąża za nowinkami również personel gwarantując jakość prac i pełen profesjonalizm. Nasi technicy legitymują się wieloletnim doświadczeniem
w zawodzie. Mają na swoim koncie liczne certyfikaty szkoleniowe. Pracujemy na materiałach starej i nowej generacji, a umiejętne ich łączenie zapewnia naszym produktom najwyższą jakość, zaawansowanie i szczególną estetykę.

Pracownia wyposażona jest w zaawansowany technologicznie sprzęt renomowanych producentów Heraeus, Kavo, Bego, Degussa, Vita, Dentaurum, C.Hafner oraz systemy:

  • do wytwarzania struktur pełnoceramicznych : In Ceram (Vita), Procera (Nobel BioCare), CAD/CAM Everest (Kavo), Zino (Waieland)
  • do odlewnictwa : IQ odlewnia próżniowa (Heraeus), Autocast Univesal 230 odlewnia do tytanu i innych stopów próżniowa w osłonie argonu (Dentaurum)
  • do wytwarzania struktur mostów implantowych z poziomu implantów tytanowych, stalowych, złotych i cyrkonowych we wszystkich najważniejszych systemach implantowych na świecie : Procera® (Nobel BioCare) podbudowy typu PIB (Procera Implant Bridge), Astra Cresco® (Astra Tech)
  • do wytwarzania struktur galwanicznych (C. Hafner)

Dental Union Laboratory poprzez swoje doświadczenie i precyzję w stosowaniu technologii jest uznane i rekomendowane do współpracy przez takie firmy jak KaVo oraz Nobel Biocare.

Firma Straumann® wybrała Panią Agnieszkę Jasek jako prezentera i szkoleniowca swoich produktów w tematyce technika dentystyczna.

Ale Dental Union Laboratory to nie tylko profesjonalizm, estetyka i najnowsze technologie. Wyjątkowość i nowatorskie podejście naszej firmy odzwierciedla również autorski system zarządzania przedsiębiorstwem i zasobami ludzkimi. Zaprojektowany przez Panią Agnieszkę Jasek specjalistyczny program komputerowy organizuje i systematyzuje pracę laboratorium.

W Dental Union Laboratory wykonuje się miesięcznie setki prac dla około 250 lekarzy, dlatego nasz profesjonalny system jest idealnym rozwiązaniem logistycznym, aby każdy lekarz z nami współpracujący czuł się bezpiecznie. Duża ilość wykonywanych prac to również ogromne doświadczenie praktyczne w zawodzie.

Stomatologia, jak większość dziedzin życia, ulega dziś modzie. W związku z tym my także podążamy za trendami, starając się realizować wszystkie życzenia pacjentów. Jesteśmy po to, aby pacjenci czuli się bezpiecznie i byli szczęśliwi.

Dewizą pracy Dental Union Laboratory jest:

  • bezpieczeństwo
  • jakość
  • współpraca